Strona główna Firma Historia firmy

Historia firmy

Sieć specjalistycznych hurtowni elektrotechnicznych Elektryk Sp z o.o, jest aktywnym uczestnikiem lokalnego rynku elektrotechnicznego. Podstawowa działalność Spółki polega na prowadzeniu detalicznej i hurtowej sprzedaży artykułów elektrotechnicznych. Poszczególne punkty handlowe charakteryzują się: - dużą powierzchnią sprzedaży; - bogatym asortymentem wysokiej jakości sprzętu elektrotechnicznego; - fachową obsługą oraz specjalistycznym doradztwem.

Historia firmy sięga 1991r., kiedy to w Zduńskiej Woli został założony sklep z artykułami elektrotechnicznymi. Rok później rozszerzono zakres działalności na sprzedaż hurtową osprzętu elektrotechnicznego. Już w roku 1995 powstał drugi oddział firmy w Sieradzu. Rok 2000 przyniósł uruchomienie trzeciego oddziału w Łasku, 2002 rok otwarcie salonu oświetleniowego, zaś 2012 uruchomienie czwartego oddziału w Radomsku. Obecnie firma posiada 4 sklepy-hurtownie w regionie o łącznej powierzchni 4500 m2, usytuowanych w dobrych punktach w 4 miastach centralnej Polski. Poszczególne sklepy-hurtownie mają od 500 m2 do 2200 m2 powierzchni. Działalność Elektryk Sp z o.o. polega na sprzedaży sprzętu elektrotechnicznego renomowanych producentów krajowych oraz zagranicznych w pełni tego słowa znaczeniu. Dobór asortymentu opiera się na wieloletnim doświadczeniu pracowników pionu zaopatrzenia, biorących czynny udział w targach branżowych, ciągłego monitorowania preferencji klientów oraz współpracy z wszystkimi liczącymi się dostawcami.

Warto wybrać nas

W celu zapewnienia klientom jak najlepszej całościowej obsługi, Elektryk Sp z o.o świadczy szereg usług dodatkowych, a wśród nich m.in.:


bezpłatne wykonanie projektów,

realizacja zamówień indywidualnych

klub stałych klientów Elektryk Partner Club

możliwość przetestowania niektórych produktów.

 

Dodatkowym elementem poszerzającym ofertę Elektryk Sp z o.o jest również dostęp do oprogramowania wspomagającego projektowanie w poszczególnych grupach towarowych jak rozdzielnice, systemy prowadzenia okablowania czy oświetlenie udostępnianych przez poszczególnych producentów.

 


Trafny dobór lokalizacji i asortymentu oraz fachowa obsługa spowodowały, że nasze sklepy odwiedza corocznie ponad 100 tyś osób, z tego 95% robi zakupy.

W dniu 03 stycznia 2006 r. Elektryk Sp z o.o zawarła umowę z Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych Elmega, będącym - założycielem, a jednocześnie jedną z największych organizacji skupiającej Hurtownie Elektrotechniczne. Umowa z Konsorcjum Elmega zapewnia Firmie Elektryk Sp z o.o dostęp do bardzo szerokiej gamy producentów sprzętu elektrotechnicznego, jak również do bardzo korzystnych warunków handlowych .Umowa z Konsorcjum Elmega nie ogranicza współpracy z dotychczasowymi dystrybutorami oraz producentami na zasadach rynkowych.

Aktualności
zobacz więcej Oferta pracy: Handlowiec Spółka Elektryk

zobacz więcej NOWA SERIA OPRAW OGRODOWYCH

Oświetlenie LED


Jeśli szukasz energooszczędnego oraz ekologicznego źródła światła, które jest alternatywą


zobacz więcej
Kable i przewody


Grupa ta obejmuje kable elektroenergetyczne NN i SN, kable sterownicze, teleinformatyczne,telekomunikacyjne, p


zobacz więcej