Strona główna Firma Historia firmy

Historia firmy

Sieć specjalistycznych hurtowni elektrotechnicznych Elektryk Sp z o.o, jest aktywnym uczestnikiem lokalnego rynku elektrotechnicznego. Podstawowa działalność Spółki polega na prowadzeniu detalicznej i hurtowej sprzedaży artykułów elektrotechnicznych. Poszczególne punkty handlowe charakteryzują się: - dużą powierzchnią sprzedaży; - bogatym asortymentem wysokiej jakości sprzętu elektrotechnicznego; - fachową obsługą oraz specjalistycznym doradztwem.

Historia firmy sięga 1991r., kiedy to w Zduńskiej Woli został założony sklep z artykułami elektrotechnicznymi. Rok później rozszerzono zakres działalności na sprzedaż hurtową osprzętu elektrotechnicznego. Już w roku 1995 powstał drugi oddział firmy w Sieradzu. Rok 2000 przyniósł uruchomienie trzeciego oddziału w Łasku. Obecnie firma posiada 3 sklepy hurtowe w regionie o łącznej powierzchni 3500 m2, usytuowanych w dobrych punktach w 3 miastach centralnej Polski. Poszczególne sklepy-hurtowe mają od 500 m2 do 1200 m2 powierzchni. Działalność Elektryk Sp z o.o. polega na sprzedaży sprzętu elektrotechnicznego renomowanych producentów krajowych oraz zagranicznych.Dobór asortymentu opiera się na wieloletnim doświadczeniu pracowników pionu zaopatrzenia, biorących czynny udział w targach branżowych, ciągłego monitorowania preferencji klientów oraz współpracy z wszystkimi liczącymi się dostawcami.

Warto wybrać nas

W celu zapewnienia klientom jak najlepszej całościowej obsługi, Elektryk Sp z o.o świadczy szereg usług dodatkowych, a wśród nich m.in.:


bezpłatne wykonanie projektów,

realizacja zamówień indywidualnych

klub stałych klientów Elektryk Partner Club

możliwość przetestowania niektórych produktów.

 

Dodatkowym elementem poszerzającym ofertę Elektryk Sp z o.o jest również dostęp do oprogramowania wspomagającego projektowanie w poszczególnych grupach towarowych jak rozdzielnice, systemy prowadzenia okablowania czy oświetlenie udostępnianych przez poszczególnych producentów.

 


Trafny dobór lokalizacji i asortymentu oraz fachowa obsługa spowodowały, że nasze sklepy odwiedza corocznie ponad 100 tyś osób, z tego 95% robi zakupy.

 

Aktualności
zobacz więcej Oferta Pracy: Dyrektor Oddziału

zobacz więcej Oferta Pracy: Handlowiec Spółka Elektryk

Oświetlenie LED


Jeśli szukasz energooszczędnego oraz ekologicznego źródła światła, które jest alternatywą


zobacz więcej
Kable i przewody


Grupa ta obejmuje kable elektroenergetyczne NN i SN, kable sterownicze, teleinformatyczne,telekomunikacyjne, p


zobacz więcej