Promocja wkrętarka

 

Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji jest firma Elektryk Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Spacerowej 21, 98-220 Zduńska Wola.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Elektryk oraz sklepie internetowym www.elektryk-hurt.com.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji od 01 marca 2024 do 28 lutego 2025 lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji jest cały asortyment  dostępny w sieci sprzedaży Elektryk Sp. z o.o. oraz w sklepie internetowym www.elektryk-hurt.com.pl
 5. Zakup promocyjnych produktów o wartości min.  100 000 zł netto w sklepie internetowym www.elektryk-hurt.com.pl upoważnia do odbioru nagrody w postaci  Młot udarowy akumulatorowy BOSCH ProfessionalPula nagród ograniczona . Nagrodzeni zostaną Klienci z najwyższymi zakupami po przekroczeniu minimalnego progu. 
 6. Zakup promocyjnych produktów o wartości min. 20 000 zł netto w sklepie stacjonarnym upoważnia do odbioru nagrody w postaci  Młot udarowy akumulatorowy BOSCH ProfessionalPula nagród ograniczona . Nagrodzeni zostaną Klienci z najwyższymi zakupami po przekroczeniu minimalnego progu. 
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat
 8. Zakupy dokonane w okresie od  01 marca 2024 do 28 lutego 2025 roku mogą być sumowane.
 9. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży produktów objętych promocją  tj. od  01 marca 2024 do 28 lutego 2025r .
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Elektryk Sp. z o.o., w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 11. Nagrody będą wydawane do wyczerpania zapasów.
 12. Klient ma prawo do odbioru 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
 13. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 14. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowani.
 15. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 16. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 512 040 153