Promocja

 

 

Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji jest firma Elektryk Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Spacerowej 21, 98-220 Zduńska Wola.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Elektryk oraz sklepie internetowym www.elektryk-hurt.com.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 września 2021 do 31 grudnia 2021 lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji są :Cały asortyment  dostępny w sieci sprzedaży Elektryk Sp. z o.o. oraz w sklepie internetowym www.elektryk-hurt.com.pl
 5. Zasady promocji: Zakup promocyjnych produktów o wartości min. 25 500  netto upoważnia do odbioru nagrody w postaci APPLE WATCH SERIES 6 Pula nagród 5 szt. Nagrodzeni zostaną Klienci z najwyższymi zakupami po przekroczeniu minimalnego progu. 
 1. Odbiorcy uczestniczący w promocji dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 2. Zakupy dokonane w okresie od od 01 września 2021 do 31 grudnia 2021r mogą być sumowane.
 3. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży produktów objętych promocją  tj. od od 01 września 2021 do 31 grudnia 2021r .
 1. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Elektryk Sp. z o.o., w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 2. Nagrody będą wydawane do wyczerpania zapasów.
 3. Klient ma prawo do odbioru 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
 4. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 5. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowani.
 6. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 512 040 153
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium