Strona główna Oferta Prefabrykacja

Prefabrykacja

 

Zajmujemy się  wykonywaniem rozdzielnic elektrycznych oraz szaf sterowniczych. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala na szybką i rzetelną realizację zamówień.

W ofercie:

Zestawy rozdzielnic nn do 2500A z możliwością wyposażenia w układy SZR, analizatorów parametrów sieci. Rozdzielnice wykonujemy na podstawie dostarczonej dokumentacji .

Zestawy pomiarowo-rozdzielcze dla instalacji zasilających hale produkcyjne, budynki mieszkalne z możliwością wykonania w dowolnym wymiarze wg wytycznych klienta,oraz zgodnych z wymogami Zakładów Energetycznych a także rozdzielnie dla oświetlenia ulicznego.

Wymienione zestawy wykonujemy w oparciu o szafy renomowanych firm Legrand , Scheider, Eaton, Eti  pozwalające na dopasowanie się do wymogów klienta w zakresie odpowiednich gabarytów. Prefabrykaty przez nas robione spełniają wymogi rejonowych placówek Zakładów Energetycznych.
 

 

 

Aktualności
zobacz więcej Oferta Pracy: Dyrektor Oddziału

zobacz więcej Oferta Pracy: Handlowiec Spółka Elektryk

Oświetlenie LED


Jeśli szukasz energooszczędnego oraz ekologicznego źródła światła, które jest alternatywą


zobacz więcej
Kable i przewody


Grupa ta obejmuje kable elektroenergetyczne NN i SN, kable sterownicze, teleinformatyczne,telekomunikacyjne, p


zobacz więcej
Dlaczego warto wybrać nas


Bezpłatne wykonanie projektówRealizacja zamówień indywidualnychKlub stałych klientów Elektryk Partner ClubMożliwość przetesowania niektórych produktów